Weg met Biologie naar het strand en de duinen.


Weg met Biologie naar het strand en de duinen.

27/01/2019

Zaterdag 2 februari trekt Weg met Biologie er weer op uit. Het wordt een sportieve excursie naar het strand en door de duinen ten zuiden van Zandvoort. Op het strand gaan we 'strandjutten'. Dat is zoeken naar mooie aangespoelde dingen. Alles wat je vindt mag je meenemen! In de duinen gaan we op zoek naar herten en vossen. Met een beetje geluk zien we die van heel dichtbij! We gaan met de trein en een klein stukje met de Connexxion-bus. Zorg dus dat je OV-chipkaart geschikt is voor trein en streekbus.

Meld je aan door het strookje uit het infoblad in te leveren bij je biologiedocent.

© 2019 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Swerk online | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.