Weg met biologie naar de waterleidingduinen


Weg met biologie naar de waterleidingduinen

07/10/2019

Weg met Biologie op zaterdag 12 oktober

Het is weer zover! Je kunt weer een hele dag weg met biologie. Dit keer gaan we naar het duingebied vlakbij Zandvoort. Hier leven veel herten. In oktober is de paartijd; de 'bronst'. De mannetjes vechten met elkaar om indruk te maken op de vrouwtjes, de hinden. Ook voor ons is dit machtsvertoon erg mooi om te zien. En die dieren zijn zó druk met elkaar bezig, dat ze niet merken dat wij zachtjes steeds dichterbij komen. Als we stil en langzaam bewegen komen we tot een paar meter bij deze prachtige dieren vandaan!

Onderweg in het reservaat kijken we ook naar eetbare planten, paddestoelen en we proberen vossen te zien.

Wil je mee? Geef je dan snel op via het strookje onderaan het infoblad. Het infoblad kun je krijgen bij je biologie docent of hier downloaden

 

© 2021 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.