Weg met Biologie naar de Veluwe


Weg met Biologie naar de Veluwe

27/03/2019

Zaterdag 13 april trekt Weg met Biologie er weer op uit. Het wordt een sportieve excursie naar de Veluwe (Kootwijk). 

Meld je aan door het strookje uit het infoblad in te leveren bij je biologiedocent. 

Wat gaan we doen?
We gaan reptielen zoeken op de Veluwe! We gaan er met personenauto’s naartoe. Vlakbij Kootwijk is een gebied waar veel slangen en hagedissen leven. We gaan ze opsporen, vangen, bekijken en weer vrijlaten. Misschien zien we ook nog een Edelhert of wilde zwijnen!

Wat kost het?  Helemaal niets

Hoe laat vertrekken we?
We vertrekken stipt om 9.00 uur vanaf school.

Hoe laat zijn we terug?
Om ongeveer 17.00 uur komen we terug bij school.

Wat moet je meenemen?
Wandelschoenen, plastic zak en potjes, warme kleren die vies mogen worden, lunchpakket en drinken, wat zakgeld, en eventueel regenkleding en een verrekijker.

© 2021 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.