Van-Gils loop bovenbouw leerlingen, ouders en buurtbewoners


Van-Gils loop bovenbouw leerlingen, ouders en buurtbewoners

23/02/2023

Vanwege het weer is de Calandrun en Van-Gils loop verplaatst naar vrijdag 9 juni 2023. Op die dag rennen alle 1e en 2e klassen verplicht rond de Sloterplas. Daarna is de Van Gils-loop, dit is voor alle bovenbouw leerlingen van het Calandlyceum en is op vrijwillige basis. De Van Gils-loop is 5 km. Deze loop is in memoriam van onze oud directrice Liesbeth van Gils, zelf een fervent hardloopster en tevens altijd deelneemster aan deze loop.  

Wij willen alle ouders en buurtbewoners uitnodigen om met deze Van Gils-loop mee te doen. Vorig jaar deden er al twee vaders mee, dit jaar ook de moeders?

Na de meivakantie krijgt u meer informatie over de aanmelding. 

© 2023 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.