TOPSPORT AMSTERDAM en het Calandlyceum verlengen samenwerking


TOPSPORT AMSTERDAM en het Calandlyceum verlengen samenwerking

14/07/2021

Topsport Amsterdam en Het Calandlyceum hebben de handen wederom ineen geslagen. Begin juli hebben Frank Thewessem en Ewald Weiss de handtekeningen gezet onder een nieuwe vierjarige verbintenis.

Het Calandlyceum zorgt er samen met Topsport Amsterdam en TeamNL voor dat talentvolle sporters hun school- en sportcarrière zo goed mogelijk kunnen combineren. Het faciliteren van goed en combineerbaar onderwijs is een van de belangrijkste pijlers binnen Topsport Amsterdam. 

© 2021 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.