Technasium team 4-havo/vwo wint Bouwend Nederland Innovatieprijs 2021


Technasium team 4-havo/vwo wint Bouwend Nederland Innovatieprijs 2021

17/03/2022

Na een voorselectie van alle deelnemende technasium teams in Nederland werden zij uitgenodigd voor een spannende finalewedstrijd. Daar kregen ze nog een nieuwe uitdagende ontwerpopdracht waarin ze ter plekke de strijd aangingen met de andere scholen, en hebben ze hun idee nogmaals gepresenteerd aan de vakkundige jury. Met als resultaat: de eerste prijs en het winnende team van Nederland. We zijn enorm trots op jullie! Goed gedaan!

© 2022 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.