Ronde tafel


Ronde tafel "Laptop voor school en hoe daar thuis mee om te gaan"

08/10/2019

Voor leerlingen en hun ouders van de eerste twee klassen is het vaak nog zoeken hoe ze met huiswerk en werkdruk om kunnen gaan. En ook als dit weinig problemen oplevert kan het prettig zijn om ervaringen hierover uit te wisselen en van andere ouders te horen hoe zij met huiswerk omgaan en hoe anderen ´het nou doen´.   


Donderdag 10 oktober is er gelegenheid om op het Caland over het thema ´Ronde Tafel over Laptop voor school en hoe daar thuis mee om te gaan` te komen luisteren en te praten. 
We starten de avond gezamenlijk om 19.00 uur (u bent welkom vanaf 18.45 voor een kopje koffie/thee). Na de gezamenlijke start gaan we in groepen in gesprek. De avond zal tot 20.00 uur duren.

U kunt zich opgeven via deze link

 

© 2020 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.