Opdracht Beeldend in coronatijd; #Daslief


Opdracht Beeldend in coronatijd; #Daslief

13/05/2020

VMBO-t leerlingen in de 2e klas kregen de opdracht bij 'Beeldend' om een werkstuk te maken gerelateerd aan de coronatijd. Aicha maakte dit mooie tasje voor haar opa en oma omdat ze ze mist: "A bag full of love" .

"Mijn opa en oma zijn allebei oud en vallen onder de risicogroep van Corona. Daarom mogen we ze niet meer bezoeken en alleen op afstand contact met ze hebben. Dit vind ik heel erg zielig voor mijn opa en oma omdat ik weet hoe moeilijk dit voor ze is. Ik mis ze ook heel erg en zou ze graag weer willen knuffelen. Daarom wilde ik dit aan ze geven zodat ze weten dat ik aan ze denk en ze heel erg mis". 

Aicha maakte het tasje van afvalmaterialen en vulde ze met heerlijke chocola voor haar opa en oma.

© 2021 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.