Meesterproeven en businessplannen 2018


Meesterproeven en businessplannen 2018

16/03/2018

Meesterproefpresentaties en businessplannen 2018

Wat krijg je als je goede ideeën samen op laat gaan met goede marketing? Een schitterende avond! Afgelopen woensdag, 14 maart 2018,  presenteerden 5 groepen M&O en 13 groepen O&O hun eindresultaten aan de ongeveer 175 aanwezigen. De kwaliteit van de verschillende projecten en plannen was verrassend. Er waren weer veel opdrachtgevers en experts aanwezig. IBM, PCW en de Rabobank hebben het beste businessplan 2018 uitgereikt aan Shaina Amier, Salssabil El Bagdadi, Mike Le Comte en Ibtissam Amjahad van 5VWO. 

Als beste meesterproef werd een project gekozen dat voor TNO uitgevoerd is. Sam, Sitti, Lucas en Thomas hebben daarvoor een zeer professionele robot ontworpen en gebouwd, die vanuit een virtuele omgeving aangestuurd kan worden. Een enorm knappe prestatie! En ook de andere projecten en plannen oogsten veel lof bij het publiek. Complimenten!

De foto's van de avond staan in dit fotoalbum

De video van het winnende project VR-Botics Mobile Platform

Promotievideo van het WasteAway Kenya project

© 2019 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Swerk online | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.