Kennismakingsmiddag voor  geïnteresseerde docenten & zij-instromers


Kennismakingsmiddag voor geïnteresseerde docenten & zij-instromers

20/03/2023

Op dinsdagmiddag 4 april a.s. van 17.00-19.00 organiseren wij een interessante en gezellige Meet & Greet voor docenten, HBO-WO studenten en onderwijsondersteunende medewerkers die geïnteresseerd zijn in onze fijne school.

Je kunt in ons Technasium kennis maken met onze leerlingen, docenten en management team. Uiteraard starten we gezamenlijk met een mooie presentatie over ons onderwijs, interessante profielen en extra activiteiten. Daarna kan je speeddaten met collega’s en leerlingen.

Of, als je dat interessant vindt, sectielokalen bezoeken met de docenten.  

Ook zijn onze HRM mensen aanwezig met informatie over onze extra arbeidsvoorwaarden en ons zorgteam met toelichting over "lokaal 334" en alles wat zij voor onze leerlingen betekenen. Uiteraard staan onze collega's van het Schooltoneel, SportAcademie en Technasium voor je klaar met informatie over de profielen.

Onze samenwerkingspartner NOA-Amsterdam (Nieuwe Opleidingsschool Amsterdam) geeft je graag informatie over zij-instroom, docenten in opleiding en stage mogelijkheden. 

Vanzelfsprekend is dit alles onder het genot van een lekker hapje en drankje.

Vind je het leuk om ons te bezoeken en kennis met ons te maken? Wij zien er naar uit om je te ontmoeten.

Interesse? Klik hier om je aan te melden

© 2023 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.