Gastles Turks door Margreet Dorleijn


Gastles Turks door Margreet Dorleijn

24/03/2023

Op dinsdagmiddag 28 maart organiseert Taal-naar-keuze een gastles Turks voor bovenbouwleerlingen op het Calandlyceum. Hiervoor hebben zij Margreet Dorleijn weten te enthousiasmeren. Dr. Margreet Dorleijn is vertaler Turks en zij heeft afgelopen jaar de Martinus Nijhoff vertaalprijs gewonnen.

De bovenbouwleerlingen op het Calandlyceum hebben zich in kunnen schrijven, maar er zijn nog enkele plekjes vrij voor leerlingen van andere scholen die dit interessant vinden.

Inschrijven kan door een mailtje aan info@taalnaarkeuze.nl; je krijgt dan een link om deze les online te volgen.

© 2023 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.