Een Caland leerling heeft haar eigen kinderboek uitgegeven


Een Caland leerling heeft haar eigen kinderboek uitgegeven

16/09/2022

Noor el Bouhassani, leerling uit 2B5, heeft haar passie voor schrijven op 10-jarige leeftijd ontdekt. Ze is begonnen met een boek schrijven, waarvan ze nooit dacht dat het ook echt uitgegeven zou worden. Ze was het boek 2 jaar later helemaal vergeten tot iemand haar ernaar vroeg. Nu is het boek ook echt uitgegeven! Noor is enorm trots en blij dat haar creativiteit in dit verhaal nu voor iedereen toegankelijk is. Wij zijn natuurlijk ook heel erg trots op haar. 

Voor iedereen die interesse heeft in dit leuke kinderboek: het staat te koop op Boekscout

© 2023 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.