Drama als examenvak


Drama als examenvak

21/06/2022

 Een deel is theorie, een deel is praktijk. Onderdelen van het examenprogramma zijn het maken van een portfolio waarmee je je presenteert in het werkveld, het leren over theatervormen in verschillende landen en culturen en het maken en spelen van een eigen voorstelling. Ook gaan we naar het theater om een voorstelling te zien, nodigen we jonge acteurs uit om je alles over hun werk te vertellen en leer je over theatergeschiedenis. Met drama als examenvak leer je je eigen stem en stijl vorm te geven en zie je wat er na je periode op onze school allemaal mogelijk is op het gebied van theater.

 

© 2022 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.