Calandlyceum wint de Technasium Top Award (TTA)


Calandlyceum wint de Technasium Top Award (TTA)

28/05/2020

Het Calandlyceum team, bestaande uit Farah, Taeke, Sacha en Daniel uit 3Vz, heeft de landelijke TTA Impactprijs 2020 gewonnen! De Technasium Top Award (TTA) is een wedstrijd voor 3e klassers van technasiumscholen.

Met hun 'Brug naar de Toekomst' heeft dit Calandteam een klimaatbestendig en duurzaam infrastructureel kunstwerk ontworpen.  De inzending van het Calandlyceum was eerder deze week al doorgedrongen tot de beste 28 inzendingen.

Vandaag, donderdag 28 mei, werd tijdens de virtuele finale via Zoom bekend gemaakt dat zij de winnaar zijn van de Technasium Top Award Impactprijs!

Klik op de links om meer te lezen over deze fantastische prestatie.

Nieuwsbericht van de TTA over de prijswinnaars

De TTA inzending van het Calandlyceum team

Het winnende team

De homepage van het Calandlyceum TTA Team

Website van de TTA

 

© 2021 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.