Calandlyceum podium voor Gezonde School


Calandlyceum podium voor Gezonde School

11/01/2018

december 2017

Het Calandlyceum was vanmorgen het podium van de lancering van de nieuwe website www.gezondeschoolamsterdam.nl van de GGD Amsterdam. Waarom het Calandlyceum? Welnu omdat wij druk bezig zijn met allerlei initiatieven om een gezonde school te worden.

Stap 1; de gezonde kantine is gezet! Directeur Jan-Mattijs Heinemeijer kreeg de zilveren schaal uitgereikt van wethouder Kukenheim (Onderwijs). Als sportieve school doet het Calandlyceum ook mee aan Topscore020 Amsterdam. Leerlingen vertelden enthousiast over alle activiteiten tijdens de bijeenkomst. Ook bewegen is vanzelfsprekend zeer gezond!

Voor meer informatie over het initiatief de gezonde school lees het artikel op de website van de GGD 

© 2018 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Swerk online | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.