Auschwitz reis 2022


Auschwitz reis 2022

08/11/2021

Aanmelden is vanaf nu mogelijk

In vervolg op de succesvolle reis van begin 2020 gaat er begin 2022 weer een groep leerlingen naar Auschwitz. In 2020 bezochten 50 leerlingen uit een groot aantal klassen het voormalige concentratie- en vernietingskamp. De reis was een groot succes. Daarom vertrekt na de kerstvakantie op 6 februari 2022 de vijfde groep kinderen met de bus naar Polen.

Je kunt je hiervoor opgeven door een klinkende motivatie te schrijven! Want mee gaan kan niet zo maar.
De reis is bedoeld voor alle 2e klassers, 3e  klassers van HAVO en VWO. Alle bovenbouw leerlingen  (dus 3+4 VMBO, 4+5 HAVO en 4+5+6 VWO) Leerlingen  die Geschiedenis of Maatschappijwetenschappen in hun profiel hebben krijgen voorrang op de lijst.

Lees meer op de Auschwitz 2022 pagina op de website!

Terugkijken?

Wil je nog eens rustig nalezen wat de ervaringen waren van de leerlingen van de vorige reizen? Kijk dan op onze Auschwitz pagina en lees dan het verslag op de website en klik door naar het indrukwekkende fotoalbums.

© 2022 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.