Aanmelden Van-Gils loop bovenbouw leerlingen, ouders en buurtbewoners


Aanmelden Van-Gils loop bovenbouw leerlingen, ouders en buurtbewoners

23/02/2023

De traditionele Calandrun komt er weer aan vanwege het weer is de Calandrun en Van-Gils loop van 10 maart verplaatst. We gaan op zoek naar een nieuwe datum na de meivakantie.  Op deze dag rennen alle 1e en 2e klassen verplicht rond de Sloterplas. Daarna is de Van Gils-loop, dit is voor alle bovenbouw leerlingen van het Calandlyceum en is op vrijwillige basis. De Van Gils-loop is 5 km. Deze loop is in memoriam van onze oud directrice Liesbeth van Gils, zelf een fervent hardloopster en tevens altijd deelneemster aan deze loop.  

Wij willen alle ouders uitnodigen om met deze Van Gils-loop mee te doen. Vorig jaar deden er al twee vaders mee, dit jaar ook de moeders?

Lijkt het u leuk om mee te doen (misschien samen met uw zoon/dochter)? Klik hier om u aan te melden of scan de qr-code. 

© 2023 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.