360 graden tour door het Calandlyceum

360 graden tour door het Calandlyceum

Jawel, wij hebben een heuse digitale tour door de school voor jou klaarstaan! Loop rond alsof je al in de brugklas zit, kijk nieuwsgierig om je heen en ontdek de verschillende hotspots die onze docenten en leerlingen in de tour hebben verwerkt. Wel even je mobieltje wegleggen, anders mis je alles wat er om je heen gebeurt. Ben je bang dat je per ongeluk toch een hotspot hebt gemist? Kijk dan op de vakken pagina zodat je geen extra rondje door de school hoeft te scrollen. Klik op de foto hieronder om aan de digitale tour te beginnen! 

 

De gebruiksaanwijzing/tips

  • Klik linksboven op de streepjes (= menu): daar kun je een specifieke plek én verdieping kiezen om te beginnen of terug te keren
  • Het rechterknopje onderin het menu is handig: daar vind je de plattegrond van de verdieping en kan je binnen de plattegrond van stipje naar stipje klikken! Pijltje bovenin zijn de verdiepingen.
  • Hier en daar zie je in een lokaal een HOTSPOT: klik aan en ontdek!  
  • Als je het niet prettig vind om met je muis door het gebouw te lopen zijn die pijltjes onderin super handig om rond te kunnen kijken en jezelf te verplaatsen.
  • De foto's in het linkermenu kan je gebruiken om meteen naar die plek te 'springen'. 

 

© 2023 calandlyceum ® All rights reserved. Website by Parego webdesign Amsterdam | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | het Calandlyceum staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.